Втілюємо складні технічні рішення

в сфері кондиціонування і вентиляції

Гарантійне обслуговування

На весь асортимент кліматичного обладнання поширюється гарантія, що передбачає безкоштовне гарантійне обслуговування протягом усього гарантійного терміну. Для усунення несправності, безкоштовно, безпосередньо на об'єкт, виїжджає спеціалізована сервісна бригада.

Профілактичне та сервісне обслуговування

Відділ сервісу компанії «Аерас» здійснює профілактичний і сервісне обслуговування систем кондиціонування, вентиляції, опалення та водопостачання, встановлених як безпосередньо компанією «Аерас», так і сторонніми організаціями.

Для укладення договору на обслуговування систем кондиціонування, вентиляції, опалення необхідний список устаткування підлягає обслуговуванню. Здійснюється попередній виїзд технічного спеціаліста компанії, для оцінки стану обладнання, складання кошторису і узгодження регламенту планованих робіт.

Ремонт обладнання

Відділ сервісу компанії «Аерас» здійснює роботи по ремонту кліматичного обладнання. Спеціалізовані сервісні бригади здійснюють виїзд безпосередньо на об'єкт, де проводитиметься діагностика обладнання та його ремонт. При необхідності проводиться демонтаж несправного обладнання, і ремонт може бути реалізований в стаціонарному сервісному центрі компанії. Постійна наявність на власному складі всіх необхідних витратних матеріалів і запасних частин дозволяє виконувати ремонт обладнання в максимально стислі терміни.

Замовити послугу