Втілюємо складні технічні рішення

в сфері кондиціонування і вентиляції

Про компанію

Інжинірингова компанія «Аерас» - це колектив молодих, але в той же час досвідчених на завданнях різної складності співробітників. 

За плечима кожного співробітника компанії 10-річний досвід роботи на ринку кліматичної техніки.

Компанія займається створенням мікроклімату в приміщенні як побутового, так і промислового призначення. Наша компанія із задоволенням втілить ваш проект в реальність, будь це система кондиціонування і вентиляції квартири або заміського будинку, або ж системи кондиціонування і вентиляції промислового призначення для торгових центрів, адміністративних і виробничо складських приміщень в Києві, Київській області та Україні.
Компанія «Аерас» реалізує у своїй роботі принципи, що відповідають сучасним запитам: надійне обладнання від світових лідерів, високий, якісно новий рівень сервісу.

З моменту свого створення компанія «Aерас» встигла завоювати повагу клієнтів, як надійного і чесного партнера. Покращуючи людський ресурс (шляхом залучення кращих фахівців на кліматичному ринку України), матеріальний ресурс (шляхом розширення асортименту обладнання та послуг) та логістику поставок від виробника до нашого клієнта, що забезпечило поліпшення сервісу і швидкості обслуговування клієнтів.
Компанія «Аерас» із систематичною постійністю пропонує нашим клієнтам нові рішення, нові продукти, нові технології та поліпшення якості послуг в сфері облаштування мікроклімату приміщень.

Для провідних світових виробників кліматичної техніки ми стали довгостроковим і надійним партнером в Україні.
Кожен день компанія забезпечує найвищу якість у всьому, що ми створюємо і робимо, приділяючи максимум уваги і часу, кожного нашого клієнта.