Втілюємо складні технічні рішення

в сфері кондиціонування і вентиляції

Аудит

Для точного підбору обладнання, складання остаточного кошторису по монтажних роботах і підготовки комерційної пропозиції, пропонуємо Вам скористатися послугою виїзду фахівця компанії «Аерас», який досконально вивчивши ваш об'єкт і з урахуванням ваших побажань, підготує економічно і технічно оптимальне рішення.

Проектування

систем вентиляції

Фахівці проектного відділу компанії «Аерас» виконають проект інженерних систем будівель і споруд для об'єктів різного цільового призначення і обсягу (квартири, заміські будинки, офіси, магазини, ресторани, багатоповерхові будівлі і споруди).

Установка/монтаж

кондиціонерів

Володіючи всіма необхідними ліцензіями і допусками, монтажний відділ компанії «Аерас» виконує повний спектр робіт по установці систем кондиціонування, вентиляції та опалення різної складності та обсягу.

Сервіс

очищувачів і 

зволожувачів повітря

На весь асортимент кліматичного обладнання поширюється гарантія, що передбачає безкоштовне гарантійне обслуговування протягом усього гарантійного терміну. Для усунення несправності, безкоштовно, безпосередньо на об'єкт, виїжджає спеціалізована сервісна бригада.
Послуги
Наші об'єкти
Кондиціонування та вентиляція
АУДИТ, ПРОЕКТИРОВАНИЕ, ПОСТАВКА ОБОРУДОВАНИЯ И МАТЕРИАЛОВ, МОНТАЖ.
АУДИТ, ПРОЕКТУВАННЯ, ПОСТАЧАННЯ ОБЛАДНАННЯ І МАТЕРІАЛІВ, МОНТАЖ, ПУСКОНАЛАГОДЖУВАЛЬНІ РОБОТИ, СЕРВІС.
АУДИТ, ПРОЕКТУВАННЯ, ПОСТАЧАННЯ ОБЛАДНАННЯ І МАТЕРІАЛІВ, МОНТАЖ, ПУСКОНАЛАГОДЖУВАЛЬНІ РОБОТИ, ГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ.
ПОСТАЧАННЯ ОБЛАДНАННЯ І МАТЕРІАЛІВ, МОНТАЖ, ПУСКОНАЛАГОДЖУВАЛЬНІ РОБОТИ, ГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ.
Переваги компанії Aeras

Професійний підхід до

виконуваної роботи

Постійне вдосконалення

застосовуваних технічних рішень і технологій

Висока якість

виконання робіт

Гарантії в досягненні цілей,

поставлених замовником,

і відповідальність за кінцевий результат

Про компанію

Місія компанії полягає у якісному задоволенні потреб замовників у створенні комфортного мікроклімату на основі застосування новітніх технологій, в тому числі і енергозберігаючих. Для цього є необхідний кадровий потенціал та матеріально-технічні ресурси.

Співробітники компанії «Аерас» проводять консультації щодо вибору обладнання і його вартості. Кожен фахівець є інженером, тому може розробити інженерне рішення або розрахувати вартість устаткування, виходячи з ваших умов, а також надати технічну документацію або програмне забезпечення до доставленого обладнання.

10
Років на ринку кондиціонування і вентиляції
296
Завершених проектів
48
Професіоналів в штаті